Podążaj z nami

Duszpasterstwo Absolwentów św. Benedykta z Nursji tworzą osoby w wieku postudenckim, zaangażowane w rozwijanie swojej duchowości: szukające Boga, chcące rozważać Jego Słowo i to Słowo wcielać w codzienność człowieka pracującego. Jeśli pragniesz kroczyć z nami taką ścieżką, chcesz ubogacić naszą wspólnotę swoją osobą, wnieść największą wartość – tę, którą sam jesteś – przyjdź do nas.

Aby dołączyć do naszej grupy trzeba być w wieku postudenckim (od 24 lat) i chcieć włączyć się w budowanie wspólnoty przez systematyczne zaangażowanie.

Nasze spotkania odbywają się we wtorki o godz. 19:00

Na spotkaniach, zależnie od układu miesiąca, rozważamy, co mówi do nas Bóg przez Pismo Święte, w ramach formacji odkrywamy, czym jest modlitwa, a raz w miesiącu adorujemy razem Najświętszy Sakrament i uczestniczymy we wspólnej Eucharystii.

Nasza wspólnota jest otwarta na nowe osoby. Jeśli chcesz do nas dołączyć, daj nam znać! Ponieważ staramy się dbać o to, aby pojawianie się nowych członków wspólnoty przebiegało harmonijnie, zapraszamy do dołączania na spotkaniu w pierwszym tygodniu miesiąca.

Chcesz się o nas dowiedzieć więcej?

Napisz e-maila na adres: kontakt@duszpasterstwo-absolwentow.pl

lub skontaktuj się przez naszego FB a zaprosimy Cię na indywidualne spotkanie,
podczas którego dowiesz się więcej o naszej wspólnocie.